Gönüllülük-Sosyal Sorumluluk

GÖNÜLLÜ HİZMETLER

S.O.S, Afet bölgeleri için planlanan gıda, giyecek ve benzeri yardım organizasyonlarında kendi medikal imkanlarının yanı sıra, diğer kurum ve kişilerin yardımlarını efektif hale getirerek tek elden verilmesini sağlar. 1999 yılında meydana gelen deprem sırasında kurduğu sahra çadırında kendi ekiplerinin yanı sıra, gönüllü doktor ve sağlık personelini çalıştırarak 1.5 ay boyunca başarı ile hizmet vermiş; ilaç yardımları, dağıtımı ve muhafaza edilmesi konusunda destek sağlamıştır. Deprem sonrası ise insani yardımlarını sürdürmüştür.

 

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ VE SPONSORLUK FAALİYETLERİ

S.O.S, sosyal sorumluluk bilinciyle ve misyonuna uygun olarak Sakatlar Derneği, Türk Kanser Vakfı, Lösemili Çocuklar Vakfı gibi dernek ve vakıfların sağlık sponsorluğunu yapmakta, ayrıca acil yardım bilincinin oluşturulması için ilköğretim okulları seviyesinde resim ve kompozisyon yarışmaları, Kızılay ile birlikte kan bağışı kampanyaları, halkın bilinçlenmesini sağlamak amacıyla bilgilendirme seminerleri düzenlemekte ve Türkiye genelinde acil hizmetler konusundaki bilinci arttırmak amacıyla uygulamalı eğitimler yapmaktadır.

african american hair extensions websites bad hair transplant turkey hair extensions online fusion hair extensions salon near me kylie hair extensions discontinued hair extensions uk how to shrink plastic hair ties mulatto hair extensions lace wigs short hair extensions uk fancy hair extensions coupon code hair extensions uk