Havayolu İle Hasta Transferi

Türkiye’nin ilk hava ambulans organizasyonlarını gerçekleştiren S.O.S International, 25 yıldır aralıksız bir şekilde dünyanın her noktasına hizmet sunmaktadır.

 

Kendimize ait ve ambulans konfigürasyonuna sahip olan özel jetimiz Sağlık Bakanlığı tarafından ambulans uçak olarak yetkilendirilmiştir. Yoğun bakım için gerekli medikal ekip ve ekipman uçağımızın içinde bulunmaktadır (defi monitör, oxylog ve benzeri), hasta solunum cihazına bağlı olsa dahi sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştirilmektedir.

 

 

Transferlerimizi konusunda deneyimli uçuş hekimi ve yardımcı sağlık personeli eşliğinde tamamlamaktayız. Ayrıca, Türkiye sınırları içerisinde gerekli olan kara ambulans hizmeti de tarafımızca sağlanmakta; hasta yatağından alınıp, yatağına bırakılmaktadır. İstanbul il sınırları içerisindeki kara ambulans hizmeti tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır.

 

 

Transferi onaylamanız halinde, sizden isteyeceğimiz evraklar tamamlandıktan sonra ortalama 2 saat içerisinde kalkış yapabilmekteyiz.Transfer süresi dikkate alınarak, hastamıza uçuş esnasında 1 veya 2 kişi refakat edebilmektedir.

 

african american hair extensions websites bad hair transplant turkey hair extensions online fusion hair extensions salon near me kylie hair extensions discontinued hair extensions uk how to shrink plastic hair ties mulatto hair extensions lace wigs short hair extensions uk fancy hair extensions coupon code hair extensions uk