Organizasyonlarda Tıbbi Hizmet

S.O.S, fuar, davet, konser, toplantı, yemek v.b. organizasyonları, sportif aktiviteleri düzenleyen, film ve dizi çekimleri gibi organizasyonlar gerçekleştiren firmalara da destek vermekte, sağlık konusuyla ilgili her türlü problemin çözümünde onların yanında olmaktadır.

 

S.O.S; yıllardır Lütfü Kırdar Kongre Merkezi, Tüyap, CNR Expo Center, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, Refresh, Park Orman gibi fuar ve eğlence alanlarının, Rolling Stones, Rock and Coke, Metallica, Bon Jovi, Sonisphere Festival İstanbul, Judas Priest&Whitesnake, Anadolu ve Rumeli Hisarı Konserleri, Yedikule Zindanları Konserleri gibi büyük birçok organizasyonun, sigorta şirketlerinin ve büyük firmaların kongre ve bayi toplantılarında da ihtiyaç duyulan sağlık hizmeti ve ambulans hizmetlerini sorunsuz ve en iyi şekilde sağlamaktadır.

 

african american hair extensions websites bad hair transplant turkey hair extensions online fusion hair extensions salon near me kylie hair extensions discontinued hair extensions uk how to shrink plastic hair ties mulatto hair extensions lace wigs short hair extensions uk fancy hair extensions coupon code hair extensions uk